• 14 Mayıs 2024

Afyonkarahisar Belediyesi zabıtasına kızan seyyar simitçi çocuklarının yakmakla tehdit etti

 Afyonkarahisar Belediyesi zabıtasına kızan seyyar simitçi çocuklarının yakmakla tehdit etti

Afyonkarahisar Belediyesine borcu olan seyyar simitçi belediye başkanı ile görüşmesinde olumsuz yanıt alınca çocuklarının üzerine benzin döküp ateşe vermeye çalıştı. Olay polisin zamanında müdahalesi ile faciaya dönmeden engellendi.

Olay, Afyonkarahisar Belediyesi önünde meydana geldi. İddiaya göre, kent merkezinde seyyar simitçi çalışan M.Ç., isimli şahıs zabıta ekiplerinin simit satmasını engellediği gerekçesi ile konuyu görüşmek için sabah saatlerinde Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in yanına gitti. Ancak görüşmede Başkan Zeybek’den olumsuz yanıt alan M.Ç., ardından dışarı çıkıp birkaç dakika sonra elinde benzin bidonu ile tekrar geriye geldi. Bu sırada aşağıda bekleyen 2 çocuğunun üzerine bezin döken adam çocuklarını yakmakla tehdit edip, Başkan Zeybek’ten sorunun çözülmesini istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri M.Ç., ikna edip elindeki çakmağı alıp derdest etmeyi başardı. M.Ç.’yi ekipler daha sonra belediye binası içerisine götürürken, üzerine benzin dökülen 2 çocuk ile karısı polis tarafından koruma altına alındı.

Olayla ilgili başlatılan inceleme devam ederken, şahıs ambulansa alınarak kontrol amaçlı hastaneye kaldırıldı.

Öte yandan, Afyonkarahisar Belediyesi zabıta ekipleri ise olayı görüntülemek isteyen basın mensuplarını engellemeye çalışmaları ise dikkatlerden kaçmadı.

Konum :  AFYONKARAHİSAR

2009770cookie-checkAfyonkarahisar Belediyesi zabıtasına kızan seyyar simitçi çocuklarının yakmakla tehdit etti
Sosyal Medya'da Paylaş.

Related post

Bize Ulaşın.
Bilgi alışverişi ve Haber göndermek için Whatsappta bize ulaşabilirsiniz.