• 9 Mayıs 2024

ALKÜ Hastanesinde mesaideki personele bayram kutlaması

 ALKÜ Hastanesinde mesaideki personele bayram kutlaması

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimi, hastanede görev yapan sağlık çalışanlarının Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yönetimi, Ramazan Bayramı’nın ilk gününde sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı. Hastane yönetimi, sağlık hizmeti veren sağlık çalışanlarını görev yerlerinde tek tek ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Başhekim Vekili Dr. Bekdaş Tekin, sağlık personeline özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, yatan hastaların sağlık durumu, doluluk oranı ve genel durum hakkında bilgi aldı.

Bayramın önemine değinen Başhekim Vekili Dr. Bekdaş Tekin, “Ekip ruhunu ve dayanışmayı arttırmak adına her yıl geleneksel hale getirdiğimiz bayramlaşmada sağlık çalışanlarımızla bir arada olmaktan dolayı mutluyuz. Sağlık çalışanlarımızın hem bayramını kutladık, onlarla vakit geçirdik hem de hastanemizin genel durumu hakkında birim birim bilgi aldık. Herkesin sevdikleriyle birlikte olduğu bir günde büyük bir fedakârlık örneği sergileyerek, hastanemizde mesai yapacak olan tüm hekim ve sağlık çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Konum :  ANTALYA

2567490cookie-checkALKÜ Hastanesinde mesaideki personele bayram kutlaması
Sosyal Medya'da Paylaş.

Related post

Bize Ulaşın.
Bilgi alışverişi ve Haber göndermek için Whatsappta bize ulaşabilirsiniz.