• 13 Haziran 2024

ALTSO Başkanı Erdem: “Çözüm bekleyen sorunları Ankara’da dile getirdik”

 ALTSO Başkanı Erdem: “Çözüm bekleyen sorunları  Ankara’da dile getirdik”

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Eray Erdem, Alanya’nın sorunlarının çözümü için Ankara çıkarması yaptıklarını belirterek, “Alanya’mızın ulaşım sorunu başta olmak üzere, çözüm bekleyen tüm sorunlarını bir kez daha Ankara’ya taşıdık. Bu sorunların çözümü noktasında takipçi olmaya, elimizden gelen gayreti göstermeye devam edeceğiz” dedi

ALTSO’nun, ağustos ayı olağan meclis toplantısı Meclis Başkanı Mehmet Kural başkanlığında, yönetim ve meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda konuşan ALTSO Başkanı Eray Erdem, Ankara ziyaretleri, Türkiye Ekonomi Şurası, ALTSO tarafından düzenlenen seminerler, eğitim çalışmaları ve komite toplantıları başta olmak üzere ALTSO Yönetim Kurulu Faaliyetleriyle ilgili olarak meclis üyelerini bilgilendirdi.

TOBB ev sahipliğinde Ankara’da düzenlenen çok sayıda bakanın yer aldığı Türkiye Ekonomi Şurası’nda söz alarak Alanya’nın sorunlarını dile getirdiğini belirten Başkan Erdem, “Alanya-Gazipaşa Havalimanı’nın kapasitesinin arttırılması, Antalya-Alanya arası yeni çevre yolu ve raylı sistem yapılması ve ikametgah sorununu gibi acil çözüm bekleyen konuları Ankara’da gündeme getirerek, destek istedik” dedi.

Başkan Erdem ayrıca, ALTSO tarafından düzenlenen seminerler, protokol üyelerine gerçekleştirilen hayırlı olsun ziyaretleri, komite toplantıları gibi konularda da meclis üyelerine bilgiler aktararak, görüş ve önerilerini aldı.

Konum :  ANTALYA

2131420cookie-checkALTSO Başkanı Erdem: “Çözüm bekleyen sorunları Ankara’da dile getirdik”
Sosyal Medya'da Paylaş.

Related post

Bize Ulaşın.
Bilgi alışverişi ve Haber göndermek için Whatsappta bize ulaşabilirsiniz.