• 4 Eylül 2023

Antalya’da sağlık yatırımları tüm hızıyla devam ediyor

 Antalya’da sağlık yatırımları tüm hızıyla devam ediyor

Serik’te İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile Sağlığı Merkezi, Sağlık Hayat Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nun temeli düzenlenen törenle atıldı.

İlçe ziyaretleri çerçevesinde Serik ilçesini ziyaret eden Vali Hulusi Şahin, yapımına başlanan Serik İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile Sağlığı Merkezi, Sağlık Hayat Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu temel atma törenine katıldı. Törende Vali Şahin’e Antalya milletvekili, Serik Kaymakamı ve ilçe protokol üyeleri eşlik etti. Törendeki konuşmasında projenin Serik ilçesi için hayırlı olmasını dileyen Vali Şahin, projenin en kısa zamanda biterek Serikli vatandaşların kullanımına açılması temennisinde bulundu.

Temel atma töreninin ardından Vali Şahin ve protokol üyeleri Serik Kaymakamı Cemal Şahin ve Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan’ı ziyaret ederek, ilçenin turizmi, tarımı, tarihi ve turistik yerleri hakkında detaylı bilgi aldı. Ayrıca Vali Şahin, yapımı devam eden Serik Hükümet Konağı inşaatında ve Aspendos Antik Tiyatro’da incelemelerde bulundu.

Konum :  ANTALYA

2143420cookie-checkAntalya’da sağlık yatırımları tüm hızıyla devam ediyor
Sosyal Medya'da Paylaş.

İlgili yazı

Bize Ulaşın.
Bilgi alışverişi ve Haber göndermek için Whatsappta bize ulaşabilirsiniz.