• 1 Aralık 2023

Antalyalı sağlık çalışanları Sağlık-Sen Fest ile moral buldu

 Antalyalı sağlık çalışanları Sağlık-Sen Fest ile moral buldu

Antalya’da sağlık çalışanları ve aileleri için düzenlenen Sağlık-Sen Fest, ünlü sanatçı Mehmet Erdem konseri ile sona erdi.

Sağlık-Sen Antalya Şubesi, sağlık ile sosyal hizmet çalışanları ve aileleri için Sağlık-Sen Fest’i düzenledi. EXPO’da gerçekleştirilen festivale, sağlık çalışanlarının ilgisi yoğun oldu. Yaklaşık 4 bin 500 sağlık çalışanının, çocukları ve yakınlarıyla 15 bin kişiye ulaştığı festivalde aktiviteler, ödüllü yarışmalar düzenlendi, ücretsiz yeme ve içme imkanları sağlandı. Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü desteğiyle oluşturulan oyun alanlarında çocukları doyasıya oyun oynadı. Festivalin akşamında sahneye ünlü sanatçı Mehmet Erdem, sağlık çalışanlarına unutulmaz bir hafta sonu akşamı yaşattı. Erdem’in hareketli ve duygusal parçalarına eşlin eden katılımcılar unutulmaz bir ghece yaşadı.

“Ailelerimize hoş veakit geçirtebildiysek ne mutlu”

Etkinlikte konuşan Sağlık-Sen Antalya Şube Başkanı Osman Kasap, ” Yönetim Kurulu olarak; Genel Başkan Yardımcımız Sinan Kuluöztürk’ ün, şube başlanlığı döneminde hayali olan Sağlık – Sen Fest etkinliğini gerçekleştirmenin gururunu ve onurunu yaşıyoruz. Sağlık Sen Antalya Şubesi olarak, gecenin karanlığına sevdiklerini emanet edip, nöbete koşan kahramanlarımızın aileleri ile hoş vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizle sizlerin ve ailelerinizin yüzlerini bir an olsa da güldürebildiysek ne mutlu bize” dedi.

Konum :  ANTALYA

2218740cookie-checkAntalyalı sağlık çalışanları Sağlık-Sen Fest ile moral buldu
Sosyal Medya'da Paylaş.

Related post

Bize Ulaşın.
Bilgi alışverişi ve Haber göndermek için Whatsappta bize ulaşabilirsiniz.