• 13 Haziran 2024

CW Enerji BilimFest’te ürünlerini sergiledi

 CW Enerji BilimFest’te ürünlerini sergiledi

CW Enerji, Antalya Bilim Festivali’nde (BilimFest) yerini alarak, ürünlerini ziyaretçilerle buluşturdu. Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği ürünlerini gençlerle bir araya getiren firma etkinlikte elektrikli şarj istasyonu, güneş enerjili ürünler, güneş panelleri, invertörler ve diğer yeni ürünlerini sergiledi.

Firma Kepez Belediyesi’nin düzenlediği Antalya Bilim Festivali’nde (BilimFest) ziyaretçilerle ürünlerini buluşturdu.

BilimFest hakkında açıklamalarda bulunan Firma Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, Antalya DokumaPark’ta gerçekleştirilen BilimFest’te Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdikleri ürünlerini katılımcılarla buluşturduklarını söyledi.

Sarvan, “Etkinlikte elektrikli şarj istasyonumuz, güneş enerjisi ile çalışan şemsiye gibi güneş enerjili ürünlerimiz, esnek panellerimiz, güneş panellerimiz, invertörler ve diğer yeni ürünlerimiz yer aldı. Bunların yanında savunma sanayisine yönelik ürünlerimizi de sergiledik. BilimFest’te gençlerimiz ve çocuklarımızla dolu dolu dört gün geçirdik. Gençlerimize ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler aktardık” dedi.

Gençlere her zaman büyük önem verdiklerinin altını çizen Sarvan, BilimFest’te gençlere yönelik hayata geçirdikleri ‘CW Gençlik’ projesini de aktardıklarını kaydetti. Gençleri güneş enerjisi sektörüne dahil etmeyi amaçladıklarını ifade eden Sarvan, “Bu şekilde sektörün daha geniş kitlelere ulaşmasını hedefliyoruz. Gençlerimizin her zaman yanındayız. Gençlerin kariyer planlamalarına yardımcı olmak, gençlere gelir kaynağı sunmak ve genç girişimcileri desteklemek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

“Daha iyi ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz”

Sektörün gelişimi adına çalışmalarına hızla devam ettiklerinin altını çizen Sarvan, “Daha iyi ve sürdürülebilir bir gelecek için çalışıyoruz. Gelecek kuşaklara daha yaşanılabilir bir dünya bırakılması hedefiyle üretiyor ve projeler hayata geçiriyoruz. Güneşten enerji üretiyor, depoluyor, enerjiyi Ar-Ge çalışmalarımızla 7/24 kullanılabilir hale getiriyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana sürdürülebilir bir büyüme ve yenilikçilik anlayışıyla yol almayı sürdürüyoruz” diye konuştu.

Sarvan, firma olarak her zaman ülke ve Antalya ekonomisi için üretmeye ve çok çalışmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Konum :  ANTALYA

2250050cookie-checkCW Enerji BilimFest’te ürünlerini sergiledi
Sosyal Medya'da Paylaş.

Related post

Bize Ulaşın.
Bilgi alışverişi ve Haber göndermek için Whatsappta bize ulaşabilirsiniz.