• 13 Haziran 2024

Gazeteciler Cemiyeti’nden Gazze’ye destek

 Gazeteciler Cemiyeti’nden Gazze’ye destek

Afyon Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu üyeleri yaptığı toplantıda Gazze’de yaşanan katliamları kınadı ve mazlum milletlerin her daim yanında olduklarını ifade etti. AGC yöneticileri daha sonra bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Afyonkarahisar İl Müftüsü iken İzmir İl Müftülüğü’ne tayini çıkan ve kentten ayrılan İl Müftüsü Sinan Kazancı’ya veda ziyaretinde bulunan Afyon Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri, görev süresi boyunca Afyonkarahisar’a olan katkıları nedeniyle Müftü Kazancı’ya teşekkür ettiler. Müftü Sinan Kazancı’nın Afyonkarahisar’da unutulmaz izler bıraktığını, ilim, irşad ve dini hizmetler konusunda önemli çalışmalar yaptığını belirten Afyon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt, “Hemşehrilerimiz adına çabalarınız ve katkılarınız nedeniyle teşekkür ediyoruz. Gerçekten samimi ve gayretli bir çaba içerisinde olduğunuza bizler şahidiz” dedi. Müftü Kazancı ise Afyonkarahisar’ın kendisi için ayrı bir önemi olduğunu belirterek, “Görevimizle ilgili olarak elimizden gelen gayreti göstermeye çalıştık. İnşallah İzmir’de de bu çabamızı sürdüreceğiz. Tüm Afyonkarahisarlı hemşehrilerimizden haklarını helal etmelerini diliyorum. İzmir’de bir kapıları olduğunu belirtmek istiyorum” dedi.

Afyon Gazeteciler Cemiyet yöneticileri daha sonra Sezer Küçükkurt, İsmail Akar, Mehmet Emin Güzbey, Mahmut Emin Birliktir ve M. Önder Artuk Afyonkarahisar İl Jandarma Komutanlığı görevine geçtiğimiz ay başlayan Kıdemli Albay Tolga Yağan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Konum :  AFYONKARAHİSAR

2257150cookie-checkGazeteciler Cemiyeti’nden Gazze’ye destek
Sosyal Medya'da Paylaş.

Related post

Bize Ulaşın.
Bilgi alışverişi ve Haber göndermek için Whatsappta bize ulaşabilirsiniz.