• 14 Ağustos 2023

Gölhisar Fen Lisesi öğrencileri deprem bölgesini unutmadı

 Gölhisar Fen Lisesi öğrencileri deprem bölgesini unutmadı

Burdur’un Gölhisar ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde Gölhisar şehir stadyumunda düzenlenen programda deprem bölgesinde hayatını kaybeden öğrenciler unutulmadı.

Gölhisar Fen Lisesi 11/B Sınıfı öğrencilerinden Deniz Gürel’in duyarlılığı ile yine aynı okulun Kimya Öğretmeni Serpil Özeren’in koordinesinde öğrenciler 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına kollarına bağladıkları siyah kurdele ile katıldılar.

11/B Sınıfı öğrencilerinden Deniz Gürel; “Depremde hayatını kaybeden ve bu bayramı kutlayamayan genç arkadaşlarımın anısına böyle bir etkinlik düşümdüm. Konuyu Serpil Özeren öğretmenimize ilettiğim de ise o da bana ve arkadaşlarıma destek oldu. Depremde hayatını kaybeden genç arkadaşlarımız için Gölhisar Fen Lisesi 11/ B Öğrencileri olarak 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına kollarımızdaki siyah kurdele ile katıldık. Bir kez daha depremde hayatını kaybeden herkese Allah’tan rahmet dilerken geride kalanlarına sabırlar diliyoruz.” Şeklinde duygularını belirtti.

Konum :  BURDUR

1923580cookie-checkGölhisar Fen Lisesi öğrencileri deprem bölgesini unutmadı
Sosyal Medya'da Paylaş.

İlgili yazı

Bize Ulaşın.
Bilgi alışverişi ve Haber göndermek için Whatsappta bize ulaşabilirsiniz.