• 14 Mayıs 2024

Isparta’nın cadde ve sokakları ışıl ışıl oldu

 Isparta’nın cadde ve sokakları ışıl ışıl oldu

Isparta Belediyesi, şehir merkezi ve farklı noktalardaki cadde ve sokaklarda aydınlatma çalışmaları gerçekleştirdi. Çalışmalarda eski aydınlatma direklerinin yerine modern ve enerji verimliliği sağlayan aydınlatma sistemleri monte edildi.

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in göreve gelmesinin ardından şehirdeki birçok meydan, sokak ve caddelerde yenileme çalışmaları gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Bu çalışmaların yapıldığı bölgelerde taban döşemeleri yenilenirken, aydınlatma sistemleri döşeniyor, peyzaj düzenlemeleri yapılıyor. Ayrıca şehir merkezinde daha güvenli, modern ve estetik dekoratif aydınlatma sistemleri uygulanıyor. Çalışmalarda eski aydınlatma direkleri kaldırılırken yerlerine modern dekoratif aydınlatma direkleri dikiliyor. Yeni aydınlatma direkleri hem enerji tasarrufu sağlıyor hem de kente estetik değer katıyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmalarda İstasyon Caddesi ile Kaymakkapı Meydanı, 6 Mart Caddesi ile Mimar Sinan Caddesi, otogar ile İstanbul Caddesi, Eski Müftülük Caddesi ile Aksu Caddesi ve Zübeyde Hanım Caddesi arasında yeni aydınlatma direkleri dikildi. Çalışmaların tamamlanmasıyla bu sokak ve caddeler ışıl ışıl bir görünüme büründü.

Konum :  ISPARTA

2033460cookie-checkIsparta’nın cadde ve sokakları ışıl ışıl oldu
Sosyal Medya'da Paylaş.

Related post

Bize Ulaşın.
Bilgi alışverişi ve Haber göndermek için Whatsappta bize ulaşabilirsiniz.