• 11 Haziran 2024

Otel personel lojmanında 1 yılda çıkan ikinci yangın kokuttu

 Otel personel lojmanında 1 yılda çıkan ikinci yangın kokuttu


Antalya’nın Manavgat ilçesinde bir otelin personel lojmanında çıkan yangın korku dolu anlar yaşanmasına neden oldu. Lojmanda bulunan personel yangını fark ederek kendini dışarı atarken, 3 ay önce de bitişikteki lojmanda yangın çıktığı bildirildi.

Yangın, Evrenseki Mahallesi Turizm Bölgesi’nde Sahil Caddesi üzerinde bulunan bir otelin lojmanında çıktı. Yanan lojmanda otel çalışanlarının mahsur kaldığı ihbarı üzerine olay yerine Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi Manavgat Birimi, Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı’na bağlı Çolaklı Jandarma Karakolu ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yanan binadaki personelin dumanları fark ederek lojmandan dışarı çıktıkları belirlendi. Binanın çatısından dumanların yükseldiği yangın itfaiye ekiplerinin müdahalesi sonucunda söndürülerek, alevlerin diğer binalara sıçraması engellendi. İtfaiye çalışanları çatıdaki izolasyon malzemelerinin yanması nedeniyle çatının bir bölümünü sökerken, yangının başladığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Side’de bir otelin çalışanlarının lojman olarak kullandığı binada geçtiğimiz yıl aynı günlerde, bitişiğinde bulunan ve yine otel çalışanlarının kaldığı binada ise 3 ay önce yangın çıktığı bildirildi.

Konum :  ANTALYA

2135090cookie-checkOtel personel lojmanında 1 yılda çıkan ikinci yangın kokuttu
Sosyal Medya'da Paylaş.

Related post

Bize Ulaşın.
Bilgi alışverişi ve Haber göndermek için Whatsappta bize ulaşabilirsiniz.