• 15 Haziran 2024

Vali Şahi’nden, yurt talimatı

 Vali Şahi’nden, yurt talimatı

Antalya Valisi Hulusi Şahin, yurt talep eden tüm öğrencilere barınma imkanının sağlanacağını belirterek, “Bizim hedefimiz, yurt başvurusu yapan tüm öğrencilerimizin yurtlara yerleşmesi, tüm planlamamızı buna göre yapalım”dedi.

Vali Hulusi Şahin başkanlığında, 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Üniversite Yurt Planlama ve Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi. Antalya Valiliği Toplantı Salonundaki toplantıya, vali yardımcısı, üniversitelerin temsilcileri, kurum ve yurt müdürleri katıldı.

Hazırlıklarımızı iyi yapmalıyız

Toplantıda, ilgili kurumlara tüm yurt isteyen öğrencilere imkan sağlayacak şekilde hazırlık yapmaları talimatı veren Vali Şahin; “Tüm yurt talep eden öğrencilerimize barınma imkanı sağlamalıyız. Tüm hazırlıklarımızı buna göre yapmalıyız. Kamu misafirhanelerimizi de bu noktada hazır tutalım. İhtiyaç dahilinde bunları da değerlendirebiliriz. Bizim hedefimiz, yurt başvurusu yapan tüm öğrencilerimizin yurtlara yerleşmesi. Tüm planlamamızı buna göre yapalım” ifadelerini kullandı.

Toplantı, ilgili kurumların Vali Şahin’e devlet ve özel yurtlar, doluluk oranları ve hazırlık aşamaları hakkında sunum yapmasıyla sona erdi.

Konum :  ANTALYA

2130740cookie-checkVali Şahi’nden, yurt talimatı
Sosyal Medya'da Paylaş.

Related post

Bize Ulaşın.
Bilgi alışverişi ve Haber göndermek için Whatsappta bize ulaşabilirsiniz.