• 11 Haziran 2024

Yaşlı çiftin yardımına Vefa birimi yetişti

 Yaşlı çiftin yardımına Vefa birimi yetişti

Antalya’nın Gazipaşa ilçesi Gökçebelen Mahallesi’nde yaşayan yaşlı çiftin kullanılmaz haldeki merdivenlerinin yapımına Vefa ekipleri yetişti.

Gazipaşa Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), Gazipaşa’da ihtiyaç sahibi vatandaşları yalnız bırakmıyor. Vakıf bünyesinde görev alan Vefa Sosyal Destek Grubu, merkez ve kırsal mahallelerde bulunan ihtiyaç sahibi vatandaşları ziyaret edip, vatandaşların istek ve taleplerini dinliyor. Gelen talepler hedefinde vatandaşlara özel hizmet veren Vefa birimi, Gökçebelen Mahallesi’nde yaşayan yaşlı çiftin kullanılmaz haldeki merdivenlerini onardı.

“Onları memnun etmeye devam edeceğiz”

Konuyla ilgili SYDV Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Gökçebelen Mahallesinde yaşlı bir vatandaşımızın kullanılamaz haldeki merdiveni tamir edildi. Vatandaşlarımızı biraz olsun rahat ettirmek, ihtiyaçlarını karşılamak, yardımlarına koşmak bizim için en büyük mutluluk. Onların yalnız olmadıklarını hissettirmek için durmadan çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti ve mutluluğu bizim en büyük kazancımız. Biz Gazipaşa Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı olarak onları memnun etmeye devam edeceğiz” ifadelerine yer verildi.

Konum :  ANTALYA

2126230cookie-checkYaşlı çiftin yardımına Vefa birimi yetişti
Sosyal Medya'da Paylaş.

Related post

Bize Ulaşın.
Bilgi alışverişi ve Haber göndermek için Whatsappta bize ulaşabilirsiniz.