• 14 Mayıs 2024

Zabıtalar bulduğu çantayı İngiliz turiste teslim etti

 Zabıtalar bulduğu çantayı İngiliz turiste teslim etti

Alanya Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Damlataş Sahil Mezarlığı’nda bulunan çantayı sahibi İngiltere vatandaşı Dayna Jean Myall’a teslim etti.

Damlataş Sahil Mezarlığı’nda bulunan çanta kaldığı otel tespit edilerek Alanya Belediyesi’nde görevli Zabıta Komiseri Erkan Durmaz ve Zabıta Personeli Duygu Özdemir tarafından İngiltere vatandaşı Dayna Jean Myall’a teslim edildi. Tatilini geçirmek için Azak Beach Otel’de konaklayan Dayna Jean Myall, çantasını bizzat teslim ederek örnek bir davranış sergileyen ekiplere teşekkür etti.

Alanya Belediyesi’ne teşekkür etti

İngiltere vatandaşı olan ve Alanya’ya tatil için gelen Dayna Jean Myall, ekiplerden çantasını teslim alırken büyük bir mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Cüzdanımda kimlik ve pasaport gibi çok önemli evraklarım vardı. Hepsi yerli yerinde. Mutluluktan söyleyecek söz bulamıyorum. Özellikle pasaportumu bulamasaydım dönüşüm ciddi problem oluşturacaktı. Çantamı bulan ve buraya kadar gelerek teslim eden Alanya Belediyesi Zabıta görevlilerine teşekkür ederim” dedi.

Konum :  ANTALYA

2010990cookie-checkZabıtalar bulduğu çantayı İngiliz turiste teslim etti
Sosyal Medya'da Paylaş.

Related post

Bize Ulaşın.
Bilgi alışverişi ve Haber göndermek için Whatsappta bize ulaşabilirsiniz.